Skip to main content

OFERTA PRACY NA STANOWISKU
ASYSTA STOMATOLOGICZNA

Klinika stomatologiczna Vierdent Clinic Karolina Wierdak od zaraz zatrudni osobę na stanowisko asystentki stomatologicznej. Praca zmianowa w pełnym wymiarze godzin. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w zawodzie otwartej na zmiany i prace w nowoczesnej klinice z pełnym wyposażeniem i możliwością rozwoju. 

Jeśli z pełnym przekonaniem możesz o sobie powiedzieć:

 • jestem osobą dokładną, cierpliwą w pracy i dbającą o detale, ceniącą sobie porządek otoczenia i czerpię przyjemność z organizowania, porządkowania i przygotowywania przestrzeni naokoło siebie, gabinetu, narzędzi i materiałów,

 • potrafię logicznie myśleć, wychwycić potencjalne trudności, problemy, niezgodności, zanim się pojawią, nie stronię od ich rozwiązywania, więc „domyślam” się i przewiduję, że trzeba coś zrobić, często nawet zanim ktoś mnie o to poprosi

 • odczuwam przyjemność w wykonywaniu powtarzalnych czynności, 

 • równocześnie toleruję umiarkowaną presję w obliczu terminów, nieprzewidzianych wydarzeń w trakcie zabiegów, oczekiwań dentysty - mam zdolność szybkiej adaptacji w zmiennych sytuacjach z pacjentami,

 • uwielbiam dobrą komunikację - jestem osobą życzliwą, kulturalną i opanowaną w kontaktach z pacjentami, generalnie lubię rozmawiać i umiem tworzyć dobrą atmosferę podczas wizyt,

 • nie boję się brać na siebie odpowiedzialności i przyjmuję „na klatę” ewentualne niepowodzenia, nie szukam winnych na zewnątrz, tylko wyciągam wnioski i zastanawiam się, jak mogę coś zrobić lepiej następnym razem,

 • jestem osobą szczerą i uczciwą w stosunku do siebie i innych i jestem raczej postrzegana jako osoba autentyczna

 • i elastyczną, otwartą na zmiany, nowe metody pracy i technologie.

NA CZYM DOKŁADNIE POLEGA PRACA ASYSTY STOMATOLOGICZNEJ W VIERDENT CLINIC KAROLINA WIERDAK?

Jesteś pracownikiem pracującym bezpośrednio w partnerskim zespole klinicznym z lekarzem dentystą przeprowadzającym zabiegi u pacjentów oraz odpowiadasz za przygotowanie i sprawne funkcjonowanie gabinetu oraz sterylizację narzędzi stomatologicznych. 

Na początku oprócz osobistego asystowania do prostych zabiegów stomatologicznych przede wszystkim będziesz bardzo intensywnie poznawać nasze technologie i uczyć się adaptować do nich swoje umiejętności.. Z czasem, gdy Twoje kompetencje będą rosnąć, a okres próbny przejdzie w stały kontrakt, to stopniowo będziesz nabierać samodzielności, by zająć się tematami typowymi dla roli zaawansowanej asysty stomatologicznej:

 • Przed każdym pacjentem: dokładne przygotowanie wyposażenia stanowiska do charakteru bieżącego zabiegu - odpowiedniego zestawu narzędzi, urządzeń i materiałów, modeli i akcesoriów pacjenta, prac protetycznych, szablonów itp., a także zestawu materiałów jednorazowych oraz zestawu sterylnych pakietów narzędzi wielorazowych

 • Przyjaźnie zapraszasz, rozmawiasz z pacjentem i rozpoczynasz wizytę pacjenta - Twoim zadaniem jest zapewnienie dobrej atmosfery w gabinecie przed przyjęciem pacjenta, zrozumiałe informowanie o przygotowaniu i przebiegu wizyty.

 • Przygotowujesz pacjenta do zabiegu pod względem higienicznym, czyli zabezpieczasz jego odzież oraz dbasz o jego komfort i bezpieczeństwo, a Twoja rolą jest upewnienie się, że pacjent ma poczucie, że jest bezpieczny, narzędzia są sterylne i nowe, i że jest w centrum Twojej uwagi. 

 • W trakcie trwania zabiegu sprawnie i dokładnie podajesz narzędzia i odpowiednie materiały dbając o właściwą pozycję pacjenta oraz utrzymanie czystości pola operacyjnego za pomocą ssaków i dmuchawki. Twoją główną rolą jest zapewnienie płynnego przebiegu zabiegu, poprzez dostarczanie lekarzowi dentyście odpowiednich akcesoriów w momencie ich potrzeby. 

 • Po każdym pacjencie: standardem jest pełna dezynfekcja gabinetu po każdym pacjencie, którą wykonujesz rutynowo i wg ustalonego schematu i Twoją odpowiedzialnością jest sprzątnięcie, oczyszczenie i dezynfekcja wszystkich elementów w gabinecie.

 • Sterylizacja Narzędzi Stomatologicznych w pomieszczeniu Sterylizatorni gdzie Twoim zadaniem jest przeprowadzenie jej zgodnie z obowiązującym standardem dla naszego ciągu technologicznego stanowiska sterylizacji.

 • Na zakończenie pracy kliniki i zamknięcie dyżuru po zakończeniu przyjmowania pacjentów przeprowadzasz dogłębne czyszczenie unitu wraz ze dekontaminacją przewodów ssących, oczyszczaniem filtrów unitu, fitrów ssaka, smarowaniem końcówek, uzupełniasz wszystkie zużyte materiały i narzędzia, umieszczasz wszystkie urządzenia na „swoich miejscach”. Generalnie pozostawiasz gabinet tak, żeby rano można było rozpocząć pracę bez zbędnych czynności.

Do regularnych czynności należą także:

 • zgrywanie wykonywanych podczas zabiegu zdjęć i filmów do odpowiedniego folderu pacjenta na serwerze kliniki 
 • Dbanie o komfort, samopoczucie i bezpieczeństwo pacjenta w trakcie zabiegu, i rozumiesz, że po Twojej stronie leży odpowiedzialność za kontrolę stanu Pacjenta, ponieważ lekarz pracuje z powiększeniem więc w naturalny sposób nie zawsze ma pełną kontrolę nad stanem pacjenta.

 • Rozruch Twojego gabinetu i kontrola sprawności i czystości funkcjonowania urządzeń jak unit, mikroskop, rtg, skaner, kamera wewnątrzustna, fizjodyspenser, endometr, lampa, komputery. Sprawdzasz także stan naładowania baterii i akumulatorów w aparatach fotograficznych, lampach, a Twoją rolą jest przeprowadzenie kompletnego rozruchu i kontroli przed przyjęciem pierwszego Pacjenta w danym dniu.
 • Przeprowadzanie okresowej walidacji ważności jałowych pakietów narzędzi i leków.

 • Zadania administracyjno-organizacyjne poza wizytami jak uzupełnianie list kontrolnych sterylizacji, raportowanie o stanie materiałów, osobiste konsultowanie wątpliwości dotyczących procedur i procesów z innymi asystami i w zespole i/lub Właścicielem Kliniki zarówno w rozmowach bezpośrednich, jak i a pomocą wewnętrznych kanałów komunikacyjnych.

Rozsądne planowanie i zarządzanie powierzonymi materiałami i sprzętem, które minimalizuje straty finansowe i czasowe, a Twoją rolą jest otwarta komunikacja i egzekwowanie dbałości od współpracującego z Tobą w czasie dyżuru zespołu oraz zapobieganie sytuacjom obniżania standardów i zagrożeń.

OFEROWANE WARUNKI

 • praca, z której będziesz autentycznie dumna/dumny, w klinice, w której chcesz zostać na zawsze,

 • wyjątkowe technologie wspierające w leczeniu, i kultura organizacyjna, gdzie każdy robi to, co jest najbardziej spójne z jego zainteresowaniami, a jego praca jest bezpieczna i przewidywalna,

 • Umowa: Umowa o pracę (okres próbny 3 miesiące) potem stała umowa czas nieokreślony

 • Wynagrodzenie: ok.4950 zł. brutto ( w zaleznosci od wykszłcenia i umiejetnosci) oraz stawki jak w podmiotach medycznych -wyższe tabele zawodowe

 • Czas pracy: Klinika przyjmuje pacjentów od godz 09:00 do różnych godzin popołudniowych w systemie zmiennym. W soboty i niedziele klinika jest nieczynna.

 • Miejsce pracy: Krążkowy 87c, 63-600 Kępno woj. Wielkopolskie

 • Narzędzia i wyposażenie: wszystkie narzędzia potrzebne do pracy oraz odzież dostajesz od nas,

CHCESZ APLIKOWAĆ?

Jeśli już wiesz, że to właśnie Ciebie szukamy prześlij nam swoje CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Masz dodatkowe pytynia? Zadzwoń do Nas 691 204 071

Życzymy powodzenia