Skip to main content

Galeria zdjęć Vierdent Clinic

ZAPRASZAMY DO FOTOGRAFICZNEGO SPACERU PO NASZYCH GABINETACH

<img src="galeria_recepcja_1.jpg" alt="gabinet stomatologiczny vierdent kępno" />
nasza recepcja

Recepcja Vierdent Clinic

Recepcja to jedno z najważniejszych miejsc w naszej klinice stomatologicznej. Jej profesjonalny i estetyczny wygląd oraz wykwalifikowany personel w wielu wypadkach mają olbrzymi wpływ na pierwsze wrażenie pacjenta i to, czy kiedykolwiek do niej wróci.

nasz gabinet

Gabinet 1

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt medyczny, który połączony z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem lek.dent. Karolinę Wierdak umożliwi zadbanie o najmniejszy szczegół podczas zabiegu.

<img src="galeria_gabinet_1.jpg" alt="gabinet stomatologiczny vierdent kępno" />
<img src="galeria_gabinet2_1.jpg" alt="gabinet stomatologiczny vierdent kępno" />
nasz gabinet

Gabinet 2

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt medyczny, który połączony z wiedzą lek.dent. Michała Kobiela, lek.dent. Agnieszki Łukowicz, lek.dent. Zuzanny Kobiela umożliwi zadbanie o najmniejszy szczegół podczas zabiegu.

nasz gabinet

Gabinet 3

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt medyczny, który połączony z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem lek.dent. Sylwii Waczyńskiej-Śliwa, oraz lek.dent.Leszka Zimmermann umożliwi zadbanie o najmniejszy szczegół podczas zabiegu.

<img src="galeria_gabinet3_1.jpg" alt="gabinet stomatologiczny vierdent kępno" />
<img src="galeria_pracownia_1.jpg" alt="gabinet stomatologiczny vierdent kępno" />
RTG

Pracownia RTG

Wykorzystujemy zaawansowany system cyfrowej diagnostyki stomatologicznej Vatech Pax-i 3D Smart- jedno urządzenie dostarcza obrazy w formacie 3D, pantomograficzne 2D i cefalometryczne oszczędzając przestrzeń i redukując koszty oraz dawkę dla pacjenta. Rewolucyjne funkcje dostarczają szeroką gamę opcji obrazowania zgodnie z diagnostycznymi potrzebami użytkownika.