IMPLANTY  NASZĄ PASJĄ

Leczenie implantologiczne jest przysłowiową "ostatnią deską ratunku", dla tych pacjentów, którym nie udało się uratować zęba w leczeniu endodontycznym albo został on w inny sposób utracony.W przeciwieństwie do innych opcji uzupełniania braków w uzębieniu, implantologia zastępuje nie tylko koronę, ale również korzeń zęba.

IMPLANTACJA - PROCEDURA POSTĘPOWANIA

ETAP 1
Konsultacja Stomatologiczna

Podczas wizyty u lekarz stomatolog, przeprowadzi z Tobą rozmowę, podczas której dowiesz się, czy możesz mieć wszczepione implanty. Lekarz oceni Twoje potrzeby i wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu wszczepienia implantów.

ETAP 2
Badania Diagnostyczne

Każdy pacjent musi być poddany badaniom lekarskim. Gwarantują one wyeliminowanie wszelkich niebezpieczeństw i zagrożeń związanych wszczepieniem implantów. Ocenia się ogólny stan zdrowia – choroby przewlekłe np. cukrzyca, nie jest przeciwwskazaniem do implantacji

ETAP 3
Przygotowanie Pacjenta

Lekarz prowadzący ustala z Pacjentem indywidualny plan leczenia.Prezentuje dostępne na rynku firmy implantologiczne, ich ceny, wady i zalety.

ETAP 4
Czas na zabieg

Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, dlatego pacjent nie odczuwa bólu.Jest to zabieg chirurgiczny, który nie wymaga hospitalizacji.

ETAP 5
Leczenie Protetyczne

Zakres leczenia protetycznego obejmuje różnego rodzaju uzupełnienia protetyczne wsparte na uzębieniu (lub jego resztkach) pacjenta, lub wszczepach śródkostnych- implantach.

ETAP 6
Higiena Jamy Ustnej

W ciągu pierwszych siedmiu dniach od wykonania zabiegu jamę ustną myj przy użyciu miękkiej szczoteczki do zębów. Uważaj na to, by podczas szczotkowania nie podrażniać tkanek w okolicy implantu. Aby mieć pewność, że w ranie nie gromadzą się szkodliwe bakterie, warto wymienić swoją pastę do zębów i płyn do płukania jamy ustnej na produkty o zwiększonej bakteriostatyczności.

Udogodnienia dla Pacjentów

Gabinet
przyjazny dzieciom
Klimatyzacja
Udogodnienia
dla niepełnosprawnych
Wi-Fi
MediRaty
Możliwość
płatności kartą
Bezpłatny parking
Strefa palacza

Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krążkowy 87c
63-600 Kępno

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 13:00 - 20:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 16:00
Czwartek: 12:00 - 20:00
Piątek: 09:00 - 17:00

Śledź nas na Facebook-u