REJESTRACJA WIZYTY TYLKO TELEFONICZNA
Leczenie implantologiczne jest przysłowiową "ostatnią deską ratunku", dla tych pacjentów, którym nie udało się uratować zęba w leczeniu endodontycznym albo został on w inny sposób utracony.W przeciwieństwie do innych opcji uzupełniania braków w uzębieniu, implantologia zastępuje nie tylko koronę, ale również korzeń zęba.
Podczas wizyty u lekarz stomatolog, przeprowadzi z Tobą rozmowę, podczas której dowiesz się, czy możesz mieć wszczepione implanty. Lekarz oceni Twoje potrzeby i wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu wszczepienia implantów.
Każdy pacjent musi być poddany badaniom lekarskim. Gwarantują one wyeliminowanie wszelkich niebezpieczeństw i zagrożeń związanych wszczepieniem implantów. Ocenia się ogólny stan zdrowia – choroby przewlekłe np. cukrzyca, nie jest przeciwwskazaniem do implantacji
Lekarz prowadzący ustala z Pacjentem indywidualny plan leczenia.Prezentuje dostępne na rynku firmy implantologiczne, ich ceny, wady i zalety.
Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, dlatego pacjent nie odczuwa bólu.Jest to zabieg chirurgiczny, który nie wymaga hospitalizacji.
Zakres leczenia protetycznego obejmuje różnego rodzaju uzupełnienia protetyczne wsparte na uzębieniu (lub jego resztkach) pacjenta, lub wszczepach śródkostnych- implantach.
W ciągu pierwszych siedmiu dniach od wykonania zabiegu jamę ustną myj przy użyciu miękkiej szczoteczki do zębów. Uważaj na to, by podczas szczotkowania nie podrażniać tkanek w okolicy implantu. Aby mieć pewność, że w ranie nie gromadzą się szkodliwe bakterie, warto wymienić swoją pastę do zębów i płyn do płukania jamy ustnej na produkty o zwiększonej bakteriostatyczności.
Krążkowy 87c
63-600 Kępno
Poniedziałek: 13:00 - 20:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 16:00
Czwartek: 12:00 - 20:00
Piątek: 09:00 - 17:00